NART Sigorta ve Reassürans Brokerliği A.Ş. tamamı yerli sermayeli en büyük sigorta brokerliği olarak, sektördeki 30 yılı aşkın gücünü her geçen gün destek ihtiyaçları artan sigorta profesyonellerinin hizmetine sunuyor.

NART Partners bir üyelik modelidir, bu üyeliğe dahil olan sigorta profesyonelleri pek çok avantajlara sahip olurlar. Günümüzde Küçük portföyleri olan sigorta acenteleri , brokerler ve prodüktörler büyük aracılarla rekabette zorlanmaktadır.  Hem sınırlı sayıda sigorta şirketi ile çalışmak hem de sigorta şirketinde bir portföy ağırlığına, özel ürünlere, bilgi gücüne, kadrolara ve kapasitelere sahip olmamak küçük aracıların işlerini her gün daha da zor bir hale getirmektedir.  Uzman Personel ve artan ofis maliyetleri her geçen gün küçük aracıları zorlar bir hale gelmektedir. Banka ve Elektronik satış kanalları  her ne kadar sigortacılık konusunda bilgili ve iyi hizmet verseler de küçük aracılara yaşam şansı tanımamaktadır, ayrıca doğası gereği küçük organizasyonlar teknolojik ve diğer gelişimlere hızlı ayak uyduramamaktadır.

Türkiye’nin her yerinde poliçe düzenleyebilmek, niş alanlara,  büyük projelere girebilmek ve fırsatları kaçırmamak için NART Partners in bir üyesi olun ve gücünüze güç katın.

Kimler Üye Olabilir